ALKALIS - vývoj zákaznického software a databázových aplikací

Nacionálie

Robert Rössler - Alkalis
Jedličkova 1106/2
436 01 Litvínov
tel: +420 603 487 526
tel: +420 411 130 156
www.alkalis.cz
e-mail:alkalis@alkalis.cz

IČ: 44508671
DIČ:CZ6610160293
ľivn. list:MÚ Litvínov
ev. č.: 350800-424-01

Přihláąení

Jméno:
Heslo:
Chcete-li se registrovat zadejte nové jméno, heslo a zvolte přihlásit.
TOPlist
Dispečerské systémy

Programové vybavení servisních společností

Skladové hospodářství

Skladové hospodářství umožňuje sledování materiálu v několika úrovních a neomezeném počtu skladů, včetně příručních skladů jednotlivých pracovníků. Je sledován jak stav tak pohyb materiálu v libovolném období a dni včetně aktuálního stavu v reálném času. V rámci evidence zajišťujeme sledování limitů zásob, vystavování přijatých a vydaných dodacích listů, objednávek a faktur včetně tisků a statistiky. Samozřejmostí je vstup z přenosných terminálů, tisk a čtení čárového kódu.

Zpracování servisních prohlídek

V rámci evidence zajišťujeme evidenci protokolů, sledování termínů prohlídek, prognózy nákladů a výnosů na prohlídky a opravy, materiálovou náročnost, fakturaci, tisky protokolů aj. I zde je samozřejmostí vstup z přenosných terminálů, měřičů a testerů, tisk a čtení čárového kódu. Flexibilita software umožňuje přizpůsobit evidované položky každé servisní společnosti.

Sledování opotřebení a koroze

Program pro sledování korozních a abrazivních úbytků konstrukcí a potrubních rozvodů. Přehledná evidence úbytků včetně grafických vyjádření a prognózy dosažení limitních mezí. Časová, materiálová a finanční kalkulace nákladů sestavená na základě prognózy, plánu pravidelných prohlídek, zjištěných závad. Evidence a sestavení plánu pravidelných i nahodilých prohlídek.